Superleague Greece

PAS Lamia 1964 vs. PAS Giannina (29.12.2022)

29.12.2022 2022 0 : 0 1 : 1

17'' PAS Giannina K. Rosero Střídání 1
25'' PAS Giannina Ahmad Mendes Moreira Žlutá karta
35'' Lamia Ivan Goranov Žlutá karta
41'' PAS Giannina Rodrigo Erramuspe Žlutá karta
50'' Lamia Giorgos Manousos Žlutá karta
65'' Lamia T. De Vincenti Střídání 1
66'' Lamia D. Bejarano Gól
72'' PAS Giannina A. Liasos Střídání 2
74'' Lamia Theofanis Tzandaris Žlutá karta
74'' PAS Giannina G. Kornezos Vlastní gól
84'' Lamia G. Manousos Střídání 2
86'' PAS Giannina A. Stamatelopoulos Střídání 3
88'' Lamia D. Bejarano Střídání 3
90'' + 5'' Lamia Theodoros Vasilakakis Žlutá karta

Ve střetnutí dvou PAS týmů na konci roku 2022 se Lamia 1964 a PAS Giannina utkaly v dramatickém zápasu, který nabídl nejen řadu karetních událostí ale také důležité změny ve skóre. Zápas se odehrál 29. prosince a přinesl mnoho emočních momentů pro fanoušky obou týmů.

Už v 17. minutě došlo k první změně v sestavě PAS Giannina, když K. Rosero přišel na hřiště jako první náhradník. To signalizovalo snahu o posílení herní taktiky Giannina. Nervozita byla cítit na hřišti a v 25. minutě Ahmad Mendes Moreira z PAS Giannina obdržel žlutou kartu za svůj zákrok.

Následoval Ivan Goranov z Lamia, který si v 35. minutě vysloužil žlutou kartu a poté v 41. minutě musel stejně jako jeho protihráč Rodrigo Erramuspe z PAS Giannina. První poločas tedy byl plný soubojů a napětí, ale bez branek.

Po změně stran tempo zápasu vzrostlo. Giorgos Manousos z Lamia obdržel žlutou kartu v 50. minutě, což předznamenalo další karetní incidenty v druhé půli. V 65. minutě Lamia provedla první střídání, T. De Vincenti šel ze hřiště. O minutu později to byl D. Bejarano, kdo rozzářil fanoušky Lamia, když vstřelil jediný normální gól zápasu.

PAS Giannina reagovala dalším střídáním v 72. minutě, kdy A. Liasos přišel na hřiště, ale situace se jim ještě více zkomplikovala ve 74. minutě, kdy G. Kornezos z PAS Giannina nešťastně vstřelil vlastní gól, čímž posílil vedení Lamia. Skoro současně Theofanis Tzandaris z Lamia obdržel žlutou kartu.

Události se pak mírně uklidnily, až do 84. minuty, kdy Lamia poslala Giorgose Manousose ze hřiště v rámci druhého střídání. Na scénu v 86. minutě přišel A. Stamatelopoulos z PAS Giannina jako třetí střídání týmu, avšak bez dostatečného času na změnu výsledku. Poslední střídání Lamia proběhlo v 88. minutě, kdy D. Bejarano, střelec gólu, opustil hřiště. V době nastavené, v 90+5 minutě, Theodoros Vasilakakis z Lamia obdržel žlutou kartu, završujíc tak zápas plný napětí.

Utkání skončilo vítězstvím Lamia, které se díky gólu D. Bejarana a vlastnímu gólu G. Kornezose z PAS Giannina mohlo radovat z tří bodů. Zápas odkryl intenzitu a bojovnost obou týmů, ale také poukázal na disciplinární problémy, které by mohly být předmětem analýzy trenérů obou mužstev.