Datum Sezóna Poločas Výsledek
28.12.2022 2022 1 : 0 1 : 0

Průběh zápasu

Čas Tým Hráč Údálost
31'' Levadiakos K. Doumtsios Gól
34'' Levadiakos Triantafyllos Tsapras Žlutá karta
34'' Ionikos Nikos Ioannidis Žlutá karta
45'' + 3'' Levadiakos Marios Vichos Žlutá karta
45'' + 4'' Ionikos Aias Aosman Žlutá karta
45'' + 3'' Ionikos Raman Chibsah Žlutá karta
45'' Ionikos Georgios Mygas Žlutá karta
46'' Ionikos F. Antunes Střídání 1
62'' Levadiakos D. Konstantinidis Střídání 1
63'' Levadiakos G. Nikas Střídání 2
70'' Ionikos N. Ioannidis Střídání 2
73'' Ionikos Raman Chibsah Žlutá karta
73'' Ionikos Raman Chibsah Červená karta
83'' Levadiakos Themistoklis Tzimopoulos Žlutá karta
90'' Levadiakos K. Doumtsios Střídání 3

Ve středečním fotbalovém zápase, který se odehrál 28. prosince 2022, se střetly týmy Levadiakos FC a Ionikos FC. Diváci byli svědky napínavého klání, ve kterém Levadiakos ukázal svou převahu.

Hráč Levadiakos K. Doumtsios otevřel skóre v 31. minutě zápasu, čímž dával jasně najevo ambice svého týmu domoci se vítězství. Tento moment byl zlomový a určil směr, kterým se zápas bude ubírat.

Na hřišti vzrůstala napětí, což dokládá série žlutých karet udělených oběma týmům. Levadiakos se musel obejít bez Triantafyllose Tsaprase od 34. minuty, který obdržel žlutou kartu, a následovali ho i další hráči. V 34. minutě také Nikos Ioannidis z Ionikos obdržel žlutou kartu a těsně před přestávkou byly žlutě nabarveny další momenty, když Marios Vichos z Levadiakos a Aias Aosman a Raman Chibsah z Ionikos dostali žluté karty ve 45+3 a 45+4 minutách.

Ve druhé polovině zápasu došlo k několika změnám v sestavách, přičemž Ionikos reagoval v 46. minutě vstupem F. Antunese a později i N. Ioannidise v 70. minutě. Levadiakos odpověděl dvěma změnami v 62. a 63. minutě, kdy na hřiště přišli D. Konstantinidis a G. Nikas.

V 73. minutě utrpěl Ionikos citelnou ztrátu, když Raman Chibsah po druhé žluté kartě v zápase obdržel červenou a musel opustit hřiště, což jejich tým oslabil na zbylých více než patnáct minut.

I přes desetiminutový nápor a početní nevýhodu Ionikos se Levadiakos udržel na čele a dokonce v 83. minutě Themistoklis Tzimopoulos přidal další žlutou kartu k sérii disciplinárních opatření tohoto zápasu. Poslední střídání Levadiakosu v 90. minutě, kdy K. Doumtsios ustoupil novému hráči, uzavřelo změny v sestavě týmu pro tento zápas.

Levadiakos FC si tak upevnil svou pozici v tabulce díky cenným třem bodům získaným v tomto domácím souboji proti Ionikos FC, který byl poznamenán emocemi, napětím a disciplinárními opatřeními.