Datum Sezóna Poločas Výsledek
12.11.2022 2022 1 : 1 1 : 2

Průběh zápasu

Čas Tým Hráč Údálost
18'' FK Jablonec P. Šulc Gól
41'' Mlada Boleslav David Šimek Žlutá karta
42'' FK Jablonec David Heidenreich Červená karta
45'' Mlada Boleslav T. Ladra Gól
46'' FK Jablonec T. Hübschman Střídání 1
56'' Mlada Boleslav David Pech Žlutá karta
70'' Mlada Boleslav J. Skalák Střídání 1
74'' Mlada Boleslav David Šimek Červená karta
84'' FK Jablonec Michal Surzyn Žlutá karta
86'' Mlada Boleslav Daniel Mareček Žlutá karta
87'' Mlada Boleslav V. Kubista Gól
88'' FK Jablonec D. Souček Střídání 2
88'' FK Jablonec P. Šulc Střídání 3
90'' FK Jablonec Vladimir Jovović Žlutá karta

V napínavém zápase 12. listopadu 2022 se střetly týmy FK Jablonec a FK Mladá Boleslav. Utkání plné emocí a situací, které rozhodčí řešili vydáním řady karet, přineslo divákům pořádnou fotbalovou podívanou.

FK Jablonec otevřel skóre zápasu v 18. minutě díky brance Petra Šulce, což napovídalo dobrý vstup do zápasu pro domácí tým. Nicméně atmosféra na hřišti se začala vyhrocovat a ve 41. minutě obdržel hráč Mladé Boleslavi David Šimek žlutou kartu. Tato tenze vygradovala o minutu později, kdy byl hráč Jablonce David Heidenreich vyloučen po obdržení červené karty, což domácí tým připravilo o jednoho hráče na zbytku utkání.

První poločas byl zakončen vyrovnávacím gólem Mladé Boleslavi, když se v nastaveném čase prvního poločasu prosadil T. Ladra. Po přestávce se oba týmy snažily o změnu výsledku, avšak hra byla poznamenána dalšími kartami. V 56. minutě obdržel žlutou kartu David Pech z Mladé Boleslavi a v 74. minutě viděl druhou žlutou a následně červenou kartu David Šimek, čím se počet hráčů na hřišti vyrovnal.

Přes všechny tyto události si FK Mladá Boleslav vytvořila vedení v 87. minutě díky gólu V. Kubisty. FK Jablonec se pokusil situaci zvrátit střídáním D. Součka a P. Šulce v 88. minutě, nicméně ani to nevedlo k obratu ve skóre. Utkání pak uzavřela žlutá karta Vladimíra Jovoviće z Jablonce v 90. minutě.

Toto vzrušující utkání tak nabídlo fanouškům vedle gólů i bohatou sbírku disciplinárních opatření, a ukázalo, že fotbalové emoce dokážou kdykoliv překypět a ovlivnit vývoj na hřišti.