Datum Sezóna Poločas Výsledek
10.11.2022 2022 0 : 0 3 : 0

Průběh zápasu

Čas Tým Hráč Údálost
33'' Valencia Samu Castillejo Žlutá karta
52'' Real Betis Edgar González Žlutá karta
58'' Real Betis William Carvalho Střídání 1
58'' Real Betis G. Rodríguez Střídání 2
61'' Real Betis Edgar González Žlutá karta
61'' Real Betis Edgar González Červená karta
63'' Valencia André Almeida Gól
64'' Real Betis Juan Cruz Střídání 3
67'' Real Betis Paul Akouokou Žlutá karta
69'' Valencia Samu Castillejo Střídání 1
79'' Valencia Nico González Střídání 2
79'' Valencia Hugo Duro Střídání 3
81'' Valencia Hugo Guillamón Penalta
82'' Real Betis Y. Sabaly Střídání 4
85'' Valencia Y. Musah Střídání 4
90'' + 3'' Valencia J. Kluivert Gól

Významné utkání mezi Valencia CF a Real Betis se odehrálo dne 10. listopadu 2022, přičemž skóre ukázalo vítězství domácího týmu. Utkání bylo plné napětí a emocí, s řadou zajímavých momentů, které vyvrcholily vítězstvím Valencie.

První poločas probíhal bez gólů, ale nebyl bez incidentů. Ve 33. minutě obdržel hráč Valencie, Samu Castillejo, žlutou kartu za svůj zákrok. Situace na hřišti eskalovala po přestávce, kdy v 52. minutě Edgar González z Realu Betis také viděl žlutou kartu.

V další fázi utkání došlo ke změnám v sestavě Realu Betis, kdy ve 58. minutě byli na hřiště posláni William Carvalho a G. Rodríguez. O tři minuty později, v 61. minutě, dostal Edgar González za další faul druhou žlutou kartu a byl vyloučen z hry.

Tento moment se ukázal být klíčovým bodem zápasu, protože jen o dvě minuty později, v 63. minutě, se podařilo Valencii otevřít skóre díky gólu André Almeidy. I přes vyloučení se Betis nevzdal a provedl další střídání, když v 64. minutě přišel na hřiště Juan Cruz.

Valencia poté prováděla své změny, přičemž v 69. minutě byl střídán Samu Castillejo a v 79. minutě přišli na turniket Nico González a Hugo Duro. Tyto taktické změny byly následovány penaltou v 81. minutě, která byla udělena pro Valencii. Hugo Guillamón se ujal odpovědnosti, ale konkrétní výsledek penalty nemáme k dispozici.

Ve snaze o obrat v zápase učinil Real Betis ve 82. minutě čtvrté střídání, když na hřiště přišel Y. Sabaly. Nicméně Valencia si udržela svůj náskok a dokonce ho ještě navýšila, když přišel na hřiště Y. Musah v 85. minutě následovaný skvostným gólem J. Kluiverta v nastaveném čase, tedy v 90+3 minutě.

Zápas tak skončil vítězstvím Valencie CF, která ukázala svou sílu a schopnost překonat nepříznivé okolnosti. Tento výsledek mohl mít vliv na pozici obou týmů v ligové tabulce a na jejich morálku pro nadcházející zápasy sezóny.